DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Bankári

Ako hodnotíte našu banku?
1 2 3 4 5
Pojištění přes internet osob majetku poistenie cez internet

Prikrývajte sa len takou perinou na akú máte!

Bankári a politici sú ten problém! Peniaze ako dlh. Peniaze sú ako droga. Peniaze a dlhy nás zotročujú a ľudia im veria tak ako veria, že sú slobodní. Preto sa vedú vojny, kradne sa, a zabíjajú sa ľudia, len kvôli peniazom. Zachráň seba a čo najviac ľudí vo svojom okolí!Ahoj človek, dôvod prečo vznikla táto webstránka je, že ti chcem vysvetliť a pomôcť ako to celé funguje. Ale najprv si odpovedz na otázku ako vznikajú peniaze alebo dlžím niekomu peniaze? Tak čítaj dál :) Ano dlžím, mám síce prácu a plat ale mám hypo alebo niečo na splátky alebo som podnikateľ a mám všetko zdravie, rodinu, dom, auto, dávam ľuďom prácu a aspoň akú takú mzdu, plat, odmenu ale neviem, to či majú moji zamestnanci nejaké dlhy ( hypotéky, pôžičky...) tak čítaj ďalej.V posledných rokoch asi od konca r. 2008 vypukla finančná kríza. A prečo vznikla? Ludia žili na dlh, brali si hypotéky, pôžičky, spotrebnú elektroniku a všetko čo chceli na splátky, mali a majú debetné, kreditné karty, ktorými platia aj ked príjem majú niekedy ovela menší. Je lepšie splácať ako šetriť? Alebo je lepšie šetriť ako splácať? Na túto otázku odpoviem NIE ! Nič nemá zmysel, lebo peniaze už neslúžia ako výmenný prostriedok, ale spravili z nich tovar, nedostatkový tovar. Infláciou Vaše úspory v banke, alebo uložené len tak doma v ponožke, vo vankúši strácajú na hodnote. Nestrácali by vtedy ak by boli ceny stabilné, nemenné, a nezvyšoval sa objem peňazí v obehu hmotných ( to sú tie čo mám v ruke ) alebo digitálnych ( to je to číslo, ktoré vidíte na monitore po príhlásení do internet bankingu, alebo ak čumíte do vkladnej knižky :)Pri najoptimistickejšej predstave ( v dnešnej dobe ), že nemám dlhy, lebo som pán podnikateľ, alebo slušne zarábajúci zamestnanec Vám musím povedať, že sa mýlite. Aj Vy máte dlhy len ich asi nevidíte. Ale to je somarina poviete si. To čo platíte cez dane za dom,byt,psa,odpad..., dph 20%, spotrebné dane benzín, poplatky za parkovanie a rôzne iné, po lopate povedané splátky a tie platíme čoraz viac, lebo naši politici a vlády si požičiavajú na finančných trhoch, čím nás zadlžujú všetkých aj slovenského zamestnávateľa aj slovenského zamestnanca, ktorí častokrát pracujú ako otroci pre zahraničného investora a pre štát. :) ale hlavne na banky! A s kým bankujete Vy? :) http://www.banky-na-slovensku.sk/rating/

Video: http://www.youtube.com/watch?v=S03KHfh40EU

Kto na Vás zarába? Zamestnávateľ ale aj on je otrok finančného systému, štát, mesto, bytové družstvo, mesto, obec, vodárne, elektrárne, plynárne, teplárne, rozhlas a televízia, finančné spoločnosti a banky, poisťovne, dôchodkové spoločnosti. Je ich veľa :)

V Bance se prodávají levné kuřata i morky. Necyklopedie vřele doporučuje, je to zřejmě nejlepší využití Banky.

PS1: Ešte veríte číslam? :)

PS2: "Pre hlupáka každý hlúpy" Forrest Gump

„Verím, že bankové inštitúcie sú pre našu slobodu nebezpečnejšie, než armády. Pokiaľ Američania niekedy dovolia, aby súkromné banky ovládali vydávanie ich meny, najskôr pomocou inflácie, potom deflácie - banky a korporácie, ktoré okolo nich vyrastú, pripravia ľudí o všetok majetok, dokiaľ sa ich deti neprebudia bez domova na kontinente, ktorý ich otcovia dobyli.“Thomse Jefferson takto pred 200 rokmi varoval svojich spoluobčanov pred tým, čo sa deje DNES.

Centrálny bankér: co pak vy jste nikdy nestál a nekochal se jeho krásou a promyšleností, miliardy lidí proste žijí své životy, v nevědomosti, víte že ten první MATRIX (socialismus?) byl sestaven jako dokonalý lidský svět, kde nikdo netrpel a všichni byli šťastný, byla to katastrofa, všichni to odmítly, prišli jsme o celou generaci, ríkalo se že prý chybél jazyk ve kterém by se dal dokonalý svét naprogramovat, ale podle mě každá lidská bytost definuje realitu skrze bídu a utrpení, dokonalý svět byl pro vás snem z kterého se vaše mozky snažili probudit, proto jsme MATRIX ( dluhovou ekonomiku) museli prizpusobit vrcholu vaší civilizace, ale jakmile jsme začali myslet za vás stala se z nej naše civilizace (bankérska) co je dusledek evoluce, jste jako dynosauri, podívejte se z okna, váš čas vypršel budoucnost je náš svet Morfee. Uvědomil jsem si že nejste savci, každý savec na tehle planétě se snaží žit v rovnováze s okolním prostredím,ale vy lidé ne! někde se usadíte a tam se množíte a množite dokud nevyčerpáte všechny zdroje, jen jeden druh organismu se chová stejně, jsou to viry, lidé jsou jako choroba rakovina tehle planéty, vy jste mor a my (centrální bankéri) jsme lék.